Duhovna dimenzija korona totalitarizma

Odakle je došao i što očekivati ​​od njega
Prethodna temaSljedeća tema
Sierra Leone zgubidan
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 393 puta
Dobio zahvalu: 529 puta
Država:
Sierra Leone (sl)
Sierra Leone
Status: Offline

Post Postao Sierra Leone zgubidan »

tockica je napisao/la: 19. 12. 2021. (19:30)
zgubidan je napisao/la: 19. 12. 2021. (19:14) Znam da je bradonja sve to podržavao..lock down i slično. Mantra je bila jebeš posao i firme glavno da čovjek ostane živ.
Ma da , ko bi ih znao.
Kad je i duhovnost danas na prodaju. :zonxc:
ma da..taj sadguru i mooji, oba, treba se čuvati i paziti jer je ovo jako opasno. Kasnije se mooji vadio da duhovni učitelji ne vole baš odgovarati na takva pitanja...

jedino je eckart toll bio cooler... :zone: kaže, čemu strka oko svega toga kad i tako moraš od nečeg umrijeti te da je prevelika panika napravljena oko ovoga

Bolje je umrijeti na nogama nego živjeti na koljenima.
Emiliano Zapata
Croatia Piskavac
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 161 puta
Dobio zahvalu: 120 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Piskavac »

bobonja je napisao/la: 19. 12. 2021. (22:03) Primjećujem oko sebe sve više okultnih i sotonističkih simbola.
Sve se manje kriju.

Koliko su napredovali oko izgradnje novog Hrama, odnosno stvaranja nove religije i imenovanja novog mesije?
Znam da je Trump priznao Jeruzalem kao glavni grad Izraela, nakon toga nisam pratio.
Mislim da nisu mnogo napredovali, tj. nimalo. Sprječavaju ih Muslimani. Ipak je Izrael okružen sa 100 milijuna Muslimana. A i jedni i drugi smatraju to mjesto svetim.

Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća stečena pravednim sredstvima dođe k meni.
Atharva Veda 10.1.10
tockica
Verified
VIP forumaš
VIP forumaš
Zahvalio se: 832 puta
Dobio zahvalu: 613 puta

Post Postao tockica »

Sviđa mi se promišljanje u ovom tekstu.
Savjest je naš primarni instrumentarij, odnosno unutarnji glas koji nas u suzvučju s Božjom Riječi navodi u našem djelovanju. Osluškujući njegovu razinu disonance te dinamiku, između crescenda i decrescenda, spoznajemo koliko smo se udaljili ili približili izvoru harmonije. Treba se prepustiti svjetlu istine, iako je ono u početku bolno očima koje su dugo bile zatvorene i boravile u mraku. Progledati je bolan proces koji može djelovati zastrašujuće. No treba znati da se taj postupak otključavanja svijesti i prihvaćanja stvarnosti kakva jest ne događa prije nego postanemo za to spremni, odnosno tek onda kada se počnemo osjećati sigurnima, zaštićenima i naposljetku spremnima za suočavanje s Istinom. Naše buđenje ili orijentacija prema svjetlu Istine istovremeno je postupak postizanja naše slobode „od“ (straha, zablude, zloga gospodara…) i korak prema slobodi „za“ (druge, dobro, akciju/djelovanje…).
https://provjeri.hr/koliko-je-duboka-laz-koju-zivimo/

Glup, gluplji, woke! (by Sky7)
Croatia Iznogoud
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Upozorenja: 1
1
Zahvalio se: 134 puta
Dobio zahvalu: 210 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Iznogoud »

Netko je na FHR stavio ova dva YT linka:

1. ANTIHRIST I POSLEDNJA VREMENA (1. deo), Vesna Biorac

ANTIHRIST I POSLEDNJA VREMENA (2. deo), Vesna Biorac

Ono što mi je privuklo pažnju u drugom dijelu, sjetio sam se onoga snimka predavanja Billa Gatessa u Pentagonu, gdje je spominjao nekakav centar u mozgu koji je zadužen za duhovnost.

Germany ZoneAlarm
Verified
Specijalni gost
Specijalni gost
Zahvalio se: 667 puta
Dobio zahvalu: 964 puta
Država:
Germany (de)
Germany

Post Postao Germany ZoneAlarm »

Europski sud uskraćuje pravo na osudu Vatikana

Pedofilija:

Tko ne razumije Talijanski, neka čita tekst:

Od 13.listopada 2021. Vatikan nije moguće tužiti za slučajeve seksualnog zlostavljanja koje su počinili svećenici u raznim zemljama.

To je utvrdio Europski sud za ljudska prava (ECHR) u Strasbourgu, koji je prije 3 mjeseca odbio 24 tužitelja, koji su bezuspješno tužili Vatikan pred belgijskim sudovima, zbog djela pedofilije koje su počinili katolički svećenici.
Konkretno, ECHR se pozvao na "imunitet" Svete Stolice priznat "načelima međunarodnog prava".

Podnositelje zahtjeva, belgijske, francuske i nizozemske nacionalnosti, belgijski su sudovi odbili, koji su se pozvali na jurisdikcijski imunitet Svete Stolice. ECHR, koji se prvi put izjašnjava o ovom pitanju, presudio je u korist belgijskih sudova. Presude slične onoj iz Strasbourga u listopadu 2021. također su se dogodile na sudovima Sjedinjenih Država proteklih godina, na slične tužbe upućene Vatikanu, pa čak i Papi, od strane žrtava svećenika pedofila.

Odluka iz Strasbourga dolazi nekoliko dana nakon objave rada neovisne Komisije za seksualno zlostavljanje u crkvi (Ciase) u Francuskoj, koja je procijenila broj žrtava svećenika ili redovnika od 1950-ih na 216.000, ili čak 330.000 ako bismo razmotriti dodavanje laičkih agresora unutar institucija Crkve.

Vatikan ne može zauvijek ostati imun. Ljudi će znati istinu. Istinu o vjerskoj organizaciji koja promiče drogu, zlostavljanje, prostituciju i korupciju.

Anonimni smo.
Mi smo Legija.
Mi ne opraštamo.
Ne zaboravljamo.
Trebao bi nas očekivati.
.........

Europski sud za ljudska prava (skraćeno ECHR ili ECtHR) međunarodno je pravosudno tijelo, osnovano 1959. godine Europskom konvencijom za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda (ECHR) iz 1950. godine, kako bi se osigurala njezina primjena i poštivanje. Svih 47 članica Vijeća Europe stoga ga se pridržava.

Linkovi:
Wikipedia
EHCR Europski sud za ljudska prava
Pedofilija: Europski sud uskraćuje pravo na denunciranje Vatikana
Sveta Stolica ima imunitet za Europski sud
Seksualno zlostavljanje, Europski sud: Vatikan se ne može osuditi
Vatikan se ne može tužiti

mestar
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 179 puta
Dobio zahvalu: 338 puta

Post Postao mestar »

Htio bih sa vama podijeliti veliku i jaku propovijed fra Ante Vučkovića. Tokom zadnje dvije godine palo je puno teških riječi, nastao je ponor među ljudima, mnoga prijateljstva su ravrgnuta... ova propovijed je upravo za ovo vrijeme. Kao da me netko uzeo i dobro protresao.

Croatia Piskavac
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 161 puta
Dobio zahvalu: 120 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Piskavac »

ZoneAlarm je napisao/la: 06. 01. 2022. (20:32)
Europski sud uskraćuje pravo na osudu Vatikana

Pedofilija:

Tko ne razumije Talijanski, neka čita tekst:

Od 13.listopada 2021. Vatikan nije moguće tužiti za slučajeve seksualnog zlostavljanja koje su počinili svećenici u raznim zemljama.

To je utvrdio Europski sud za ljudska prava (ECHR) u Strasbourgu, koji je prije 3 mjeseca odbio 24 tužitelja, koji su bezuspješno tužili Vatikan pred belgijskim sudovima, zbog djela pedofilije koje su počinili katolički svećenici.
Konkretno, ECHR se pozvao na "imunitet" Svete Stolice priznat "načelima međunarodnog prava".

Podnositelje zahtjeva, belgijske, francuske i nizozemske nacionalnosti, belgijski su sudovi odbili, koji su se pozvali na jurisdikcijski imunitet Svete Stolice. ECHR, koji se prvi put izjašnjava o ovom pitanju, presudio je u korist belgijskih sudova. Presude slične onoj iz Strasbourga u listopadu 2021. također su se dogodile na sudovima Sjedinjenih Država proteklih godina, na slične tužbe upućene Vatikanu, pa čak i Papi, od strane žrtava svećenika pedofila.

Odluka iz Strasbourga dolazi nekoliko dana nakon objave rada neovisne Komisije za seksualno zlostavljanje u crkvi (Ciase) u Francuskoj, koja je procijenila broj žrtava svećenika ili redovnika od 1950-ih na 216.000, ili čak 330.000 ako bismo razmotriti dodavanje laičkih agresora unutar institucija Crkve.

Vatikan ne može zauvijek ostati imun. Ljudi će znati istinu. Istinu o vjerskoj organizaciji koja promiče drogu, zlostavljanje, prostituciju i korupciju.

Anonimni smo.
Mi smo Legija.
Mi ne opraštamo.
Ne zaboravljamo.
Trebao bi nas očekivati.
.........

Europski sud za ljudska prava (skraćeno ECHR ili ECtHR) međunarodno je pravosudno tijelo, osnovano 1959. godine Europskom konvencijom za zaštitu ljudskih prava i temeljnih sloboda (ECHR) iz 1950. godine, kako bi se osigurala njezina primjena i poštivanje. Svih 47 članica Vijeća Europe stoga ga se pridržava.

Linkovi:
Wikipedia
EHCR Europski sud za ljudska prava
Pedofilija: Europski sud uskraćuje pravo na denunciranje Vatikana
Sveta Stolica ima imunitet za Europski sud
Seksualno zlostavljanje, Europski sud: Vatikan se ne može osuditi
Vatikan se ne može tužiti
Eeeeeeto zašto je vatikanski Capo di Capi Tutti svojim vjernicima preporučio da se cijepe.

Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća stečena pravednim sredstvima dođe k meni.
Atharva Veda 10.1.10
Croatia Casius
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 67 puta
Dobio zahvalu: 133 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Casius »

mestar je napisao/la: 13. 01. 2022. (11:15) Htio bih sa vama podijeliti veliku i jaku propovijed fra Ante Vučkovića. Tokom zadnje dvije godine palo je puno teških riječi, nastao je ponor među ljudima, mnoga prijateljstva su ravrgnuta... ova propovijed je upravo za ovo vrijeme. Kao da me netko uzeo i dobro protresao.

Krscanstvo je nastalo iz velikih muka i kao da je dizajnirano da se suprostavi zlu kad dojde ono najgore i kad postane najteze

ono postane najjace duhovno oruzje . Mozda nije najprigodniji komentar ali svakako zelim izraziti da to sigurno znam o tome .

Croatia Pepica
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Zahvalio se: 48 puta
Dobio zahvalu: 4 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Pepica »

Još jednom, izvrstan Ponoš u podcastu Velebit. o dehumanizaciji, o uklanjanju Krista i Božića u božićno vrijeme, vrlo perfidno i planski izrežirano u režiji nove Možemo vlasti u Zagrebu.

moje preporuke:

Croatia Iznogoud
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Upozorenja: 1
1
Zahvalio se: 134 puta
Dobio zahvalu: 210 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia