Bliski susreti sa cjepišama

Odakle je došao i što očekivati ​​od njega
Prethodna temaSljedeća tema
mkey
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 573 puta
Dobio zahvalu: 272 puta
Status: Offline

Post Postao mkey »

Frank Thorn je napisao/la: 13. 01. 2022. (20:49) Koronaši više niti ne kašlju od "bolešćine". Uglavnom su šmrcavi uz pritisak u tikvi i temperaturu od 37 stupnjeva uz neizbježnu mantru kako je tako zahvaljujući tkz. cjepivu.
Evo ti za kaznu Šprcaj.
"Značajan rast bijelih dlaka na licu, to je zasad jedina vidljiva posljedica omikrona i desetodnevne izolacije. Doduše, tko zna bi li tako bilo da prije toga nije bilo dvije doze cjepiva, dnevna doza cbd ulja ili paste kao booster imuniteta i bar dvaput tjedno dvije doze kiselog kupusa s crvenom paprikom i bučinim uljem, mljac! Drugim riječima, koristite sva raspoloživa obrambena sredstva i sijeda brada nek vam bude jedina briga. Živi i zdravi bili, vidimo se", napisao je Šprajc u opisu fotografije.

Croatia Piskavac
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 157 puta
Dobio zahvalu: 114 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Piskavac »

Frank Thorn je napisao/la: 13. 01. 2022. (20:49)
mkey je napisao/la: 13. 01. 2022. (19:41) A slušaj, vjerojatno jesi zakašljao koji put a bogami si i kihnuo kad kad ove zadnje dvije godine.
Kašljanje je out.
Koronaši više niti ne kašlju od "bolešćine". Uglavnom su šmrcavi uz pritisak u tikvi i temperaturu od 37 stupnjeva uz neizbježnu mantru kako je tako zahvaljujući tkz. cjepivu.
Prekasno su došli do pameti. No možda bolje ikad nego nikad. Neki cjepiše za svoje stanje sigurno krive nas necijepljene.

Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća stečena pravednim sredstvima dođe k meni.
Atharva Veda 10.1.10
Croatia Frank Thorn
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 268 puta
Dobio zahvalu: 793 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Frank Thorn »

Pitam danas oca je li se sad uvjerio nakon što su seka i buraz imali sinusitis 19 kako se radi o prenapuhanoj opasnosti.
Kaže kako se on ne želi s time zamarati i razmišljati o coroni.
Lakše mu je živjeti u laži i zatvarati oči.
To je inače ta kukavička generacija koja je uglavnom izbjegla front u DR, šutke odgledala privatizacijsku pljačku a sada će ih šutke eutanazirati. Samo brinu za svoje penzije, smatraju kako su prestari i kako je njihovo vrijeme prošlo za neku borbu dok u svojoj deluzivnosti ne vide kako se nikada nisu niti borili.
Ne talasaj generacija. Fuj.

“So in war, the way is to avoid what is strong, and strike at what is weak.”
Croatia Lola12
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 897 puta
Dobio zahvalu: 313 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia
Status: Online

Post Postao Croatia Lola12 »

Frank Thorn je napisao/la: 16. 01. 2022. (20:50) Pitam danas oca je li se sad uvjerio nakon što su seka i buraz imali sinusitis 19 kako se radi o prenapuhanoj opasnosti.
To je inače ta kukavička generacija koja je uglavnom izbjegla front u DR, šutke odgledala privatizacijsku pljačku a sada će ih šutke eutanazirati. Samo brinu za svoje penzije, smatraju kako su prestari i kako je njihovo vrijeme prošlo za neku borbu dok u svojoj deluzivnosti ne vide kako se nikada nisu niti borili.
Ono sto je najgore u svemu tome je da on ne misli kako je tebi i kako ce biti tvojoj djeci tj. njegovim unucima..
On je svoje prozivio i boli ga briga. Sebicno.

mkey
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš

Post Postao mkey »

Ima puno toga. Isprike su klasika, viša sila, šta se može, protiv nekih stvari ne ide i slično. Živimo u doba kukavičluka i licemjerja. I kada mi se takvi pozivaju na brigu za unuke dođe da mi da (im) razbijem glavu o zid.

Croatia Orion1984
Verified
Global Moderator
Global Moderator
Zahvalio se: 167 puta
Dobio zahvalu: 259 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Orion1984 »

Inače ljudi danas, dolazim nešto u firmu da nešto bitno obavim, u međuvremenu pušim cigaru sa kolegama vani, kolegica mi se požalila da je trese temperatura i da joj je hladno, kaže da je bila na booster-u, ja joj rekao u šali da ode na četvrtu dozu da će joj pomoć, rekla je da bude :pal:

Žao mi je što to moram reći, ali depopulacija je na neki način potrebna, a neki ljude se baš trude da sami sebe pošalju ispod zemlje. Samo neka druge ljude ne uvlače u to.

Kad nepravda postane zakon otpor postaje dužnost
mkey
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš

Post Postao mkey »

Orion1984 je napisao/la: 17. 01. 2022. (18:55) Samo neka druge ljude ne uvlače u to.
To su nerazdvojne stvari. Što je netko veća debilčina to su oni koji su oko njih i koji makar nešto razumiju u većim problemima. Ako gledamo s jednog karmičkog aspekta i s pozicije moralne odgovornosti, jasno je da standard nije isti za nekoga tko razumije što se događa i nekoga tko načelno ima kapacitet za razumjeti ali su svjetla ugašena i vidiš da nema nikoga doma (eklatantan primjer Glupačetin i njena kolegica Glupaš).

Primjerice, da neki nezgodni pas poludi i rastrga dijete, bi li ga se moglo smatrati moralno odgovornim? Ne bi, je jednostavno nema kapacitet za shvatiti i preuzeti teret moralne odgovornosti.

Smatram da redoviti cjepiše nisu puno napredniji od takvih životinja. Ne želim nikoga dehumanizirati, ali nisam jednom u životu čuo od ljudi koji puno rade sa životinjama kako sa tim bićima ostvaruju kvalitetne odnose koji su s ljudima teški ili nemogući. I sam sam često svjedokom jedne određene inteligencije kod životinja koju većina ljudi danas nema i vjerojatno im je skroz nedostižna.

I pas može lako osjetiti određena raspoloženja a da i ne pričam o čitanju okoline. To se najbolje može vidjeti kada pas šeta mentalno zakinutog vlasnika koji visi na mobitelu 99% vremena.

Da skratim, najebasmo. Trebalo je puno vremena i truda za ovakvo srozavanje i povratak natrag je kao penjanje uza ultra strmu, oštru, tvrdu i govnima namazanu liticu.

Croatia Piskavac
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 157 puta
Dobio zahvalu: 114 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Piskavac »

Frank Thorn je napisao/la: 16. 01. 2022. (20:50) Pitam danas oca je li se sad uvjerio nakon što su seka i buraz imali sinusitis 19 kako se radi o prenapuhanoj opasnosti.
Čuj da si sedamdesetih i osamdesetih godina radio u Jugi kada se za plaču mogao kupiti veliko dvorište na selu i sagraditi kuću koju češ doduše desetlječima uređivati, ali ipak mogao si kupiti napraviti kuču i kupiti veliko dvorište, drugačije bi reagirao. Imao bi puno povjerenja u državu.

Mi ga jebiga nemamo jer ne samo što nismo samostalni, a prošli smo krvavi rat da bi bili samostalni, okradeni smo do kostiju, za plaču možeš eventualno kupiti malo veči TV, komp i smartphone. O svemu što je iole veče od tih okvira možeš samo sanjati.

Zato mi ni nemamo povjerenaj u državu a to je već dobra odskočna daska za biti ""antivakser"". Stavljam tu riječ pod navodnike jer i riječ vakser i riječ antivakser duboko vrijeđaju obje skupine ljudi. Cjepiše - jer vakser implicira da bi rado skakali pod svaku iglu, a za necijepljene - antivakser podrazumijeva da cjepivo nebi htjeli primiti ni u ludilu čak ako je ono protiv tetanusa i može im spasiti život.

Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća stečena pravednim sredstvima dođe k meni.
Atharva Veda 10.1.10
Sierra Leone zgubidan
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 380 puta
Dobio zahvalu: 499 puta
Država:
Sierra Leone (sl)
Sierra Leone

Post Postao Sierra Leone zgubidan »

zgubidan je napisao/la: 13. 01. 2022. (06:53) Jučer ženina kolegica na poslu dobila simptome. Boli ju dok diše i temperatura. Dvaput cijepljena (možda je i treći put, ne priča puno o tome) Njen muž prije 2-3 mjeseca prebolio teži oblik uprkos dvostrukom cijepljenju. Uglavnom, svi u njenoj porodici cijepljeni i svi podobijali.

kaže moja žena da ova sad pizdi na necijepljene jer zbog njih koji moraju dva puta tjedno na testiranje zbog potvrde za posao, ona ovako bolesna mora čekati u redu. :poopup: Što se kao svi nisu cijepili a ne ovako, zdravi ljudi zauzimaju red njoj bolesnoj... :teg:

Žena je svaki dan s njom 2 sata u nekoj međusmjeni u bliskom kontaktu. Vidjet ćemo da li je i ona nešto dobila od nje. Nadam se da ne.
epilog:

prošlo je tjedan dana od pojave prvih simptoma kod ženine kolegice. moja žena nije pokupila ništa na sreću. Ova završila u bolnici na dan dva pa se vratila sa sumamedom na kućno liječenje. Teži simptomi, temperatura i kašalj.

ukratko:

ženina kolegica, cijepljena, teški simptomi
njen muž, cijepljen, prije dva mjeseca imao kovid, završio u bolnici, teški simptomi.
sin mlađi cijepljen, 17 godina :pwarn: , sad isto ima kovid, teški simtomi, ne može kašljati koliko ga bole pluća, temperatura, ali nije u bolnici.
Sin stariji oko 30 godina, ne stanuje sa njima. Nije cijepljen :tel: . isto trenutno ima koronu. Samo mu curi nos, ništa drugo.

Valja napomeniti da je ta žena stalno u tom filmu. Prate se izvješća o pozitivnima od početka kad su mrtvi padali po ulici. Na svaki nečiji šmrc paniči da nije slučajno korona u pitanju. :pwarn: Sad, izvještava dok je bila u bolnici, zlo i naopako i ne daj bože nikom. jecaj i škrgut zubi. :pal:

Kako je euglena jednom spominjala ovdje, psiha igra veliku ulogu. Ona je cijelo vrijeme "bila bolesna od korone" iako ju je tek sad zaozbiljno i dobila.

Takvi ljudi su anti reklama za cijepljenje. :gut:

Bolje je umrijeti na nogama nego živjeti na koljenima.
Emiliano Zapata
Croatia Frank Thorn
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 268 puta
Dobio zahvalu: 793 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Frank Thorn »

Njih će potaracat na milijune ako dođe nešto teže od morona. Zanimljivo je kako se svi "teže" oboljeli vade sumamedom koji je antibiotik. Znači nije virusna nego bakterijska upala pluća i respiratornog sisstema.
Nema to veze s ikakvom coronom. Jebem ti i test i struku koja ovo gura i podržava šutnjom.

“So in war, the way is to avoid what is strong, and strike at what is weak.”
Prethodna temaSljedeća tema