Skok do uništenja čovječanstva

Odakle je došao i što očekivati ​​od njega
Prethodna temaSljedeća tema
Euglena
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 736 puta
Dobio zahvalu: 330 puta
Status: Offline

Post Postao Euglena »

tockica je napisao/la: 22. 12. 2021. (21:23)
Nije na njihovim plećima da iznesu renesansu 
:tej: :ml_what: :ml_what: :ml_what:
Pjesnička sloboda Točka. :x20:

tockica
Verified
VIP forumaš
VIP forumaš
Zahvalio se: 832 puta
Dobio zahvalu: 613 puta

Post Postao tockica »

Coeli je napisao/la: 22. 12. 2021. (21:14)
zgubidan je napisao/la: 22. 12. 2021. (20:50)
Coeli je napisao/la: 22. 12. 2021. (20:48) Ljudi dragi jeste li među ostalim idiotarijama svjesni da živimo u vremenima u kojima je zadnjih godina postala moda vikendom ići šetati po šoping centrima? Po šoping centrima, pobogu!
Dakle, ne idu tamo u kupnju, nego u na kavu i šetnjicu. Jako sam se iznenadila kad sam prije koju godinicu saznala za taj novi društveni običaj. Prvo sam mislila da je riječ o nekim frikovima i izuzecima ali ne, podosta ljudi to radi svakog jebenog vikenda. Odu u neki šoping centar obilazit dućane, gledat robicu, tehniku, namještaj ... katkad kupe neku sitnicu, katkad ne, pa tijekom šetnje sjednu na kavicu. Čak se tamo i nalaze s prijateljima. Vuku i djecu sa sobom.
Pa vi meni recite da je ova civilazicija normalna i da nije zaslužila propasti.

Divim se optimistima koji vide moguću renesansu. Ma tko bi tu količinu debila probudio?

i još guraju dijete u kolicima dok šetaju a dijete ima tablet u ruci... :x1:
Naravno, to im gurnu u ruke prije prvog mede. :x1:

Pravo rečeno, debilana je počela s običajem sjedenja u kafićima tako da pritom svaki gleda u svoj mobitel. I to cijelo društvance. A kakti, našli se ljudi na kavi da malo popričaju.
Ajme, jednu svoju jako dobru frendicu sam skoro sterala sa kave...ili ideš ti ili ja...pospremi , molim te, mobitel...nisam došla gledat tvoje sličice, prnje, rodbinu, novi set za guljenje povrća, već s tobom razgovarat.
Eto ošla sad u Irsku, svakodnevno preko facea objavljuje na faceu -ne znam šta NE objavljuje - dogodovštine iz dosadne Irske.
Žena, 50 godina...

Glup, gluplji, woke! (by Sky7)
Coeli
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 233 puta
Dobio zahvalu: 258 puta
Status: Online

Post Postao Coeli »

tockica je napisao/la: 22. 12. 2021. (21:30)
Coeli je napisao/la: 22. 12. 2021. (20:48) Ljudi dragi jeste li među ostalim idiotarijama svjesni da živimo u vremenima u kojima je zadnjih godina postala moda vikendom ići šetati po šoping centrima? Po šoping centrima, pobogu!
Dakle, ne idu tamo u kupnju, nego u na kavu i šetnjicu. Jako sam se iznenadila kad sam prije koju godinicu saznala za taj novi društveni običaj. Prvo sam mislila da je riječ o nekim frikovima i izuzecima ali ne, podosta ljudi to radi svakog jebenog vikenda. Odu u neki šoping centar obilazit dućane, gledat robicu, tehniku, namještaj ... katkad kupe neku sitnicu, katkad ne, pa tijekom šetnje sjednu na kavicu. Čak se tamo i nalaze s prijateljima. Vuku i djecu sa sobom.

Divim se optimistima koji vide moguću renesansu. Ma tko bi tu količinu debila probudio?

Pravo rečeno, debilana je počela s običajem sjedenja u kafićima tako da pritom svaki gleda u svoj mobitel. I to cijelo društvance. A kakti, našli se ljudi na kavi da malo popričaju.
Ajme, jednu svoju jako dobru frendicu sam skoro sterala sa kave...ili ideš ti ili ja...pospremi , molim te, mobitel...nisam došla gledat tvoje sličice, prnje, rodbinu, novi set za guljenje povrća, već s tobom razgovarat.
Eto ošla sad u Irsku, svakodnevno preko facea objavljuje na faceu -ne znam šta NE objavljuje - dogodovštine iz dosadne Irske.
Žena, 50 godina...
Tone Titanic ... ovaj put uz fotke s Facea.

Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu.
tockica
Verified
VIP forumaš
VIP forumaš
Zahvalio se: 832 puta
Dobio zahvalu: 613 puta

Post Postao tockica »

Coeli je napisao/la: 22. 12. 2021. (22:29)
tockica je napisao/la: 22. 12. 2021. (21:30)

Žena, 50 godina...
Tone Titanic ... ovaj put uz fotke s Facea.
Direktni live iz sekunde u sekundu... :Adolf:

Glup, gluplji, woke! (by Sky7)
Croatia Frank Thorn
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 270 puta
Dobio zahvalu: 805 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Frank Thorn »

Euglena je napisao/la: 22. 12. 2021. (21:28)
Coeli je napisao/la: 22. 12. 2021. (21:22)
Euglena je napisao/la: 22. 12. 2021. (21:18) Zaboravljaš da je većina tih debila pohrlila na booster i isto tako će i na četvrtu i petu i svaku iduću. Nije na njihovim plećima da iznesu renesansu već je to na onima koji imaju dovoljno snage, volje i hrabrosti da se izbore i da si osiguraju slobodan život i dostojnu smrt!
Znam da jesu, o tome se i radi. Nažalost, trend je takav da nas je premalo za provest renesansu. Možemo se jedino pobrinuti za vlastiti dostojan život i dostojnu smrt, ako možemo jer kako je krenulo ...
Slobodan i dostojan život je po meni sasvim dobar početak za renesansu. I ne mislim da trebamo biti u većini. Po meni, dovoljno je 10-15% ljudi, ali odlučnih ljudi koji su oslobođeni straha da se "renesansa" sprovede. :x23:
Pa toliko će nas i ostati kad ove potrošačke gojime potaracaju pikicama.
Ja im samo kažem kad je depopulacijska tema kako se s njima ne može spašavati planet. :x1:

“So in war, the way is to avoid what is strong, and strike at what is weak.”
Germany ZoneAlarm
Verified
Specijalni gost
Specijalni gost
Zahvalio se: 666 puta
Dobio zahvalu: 963 puta
Država:
Germany (de)
Germany

Post Postao Germany ZoneAlarm »

Globalno zataškavanje

Video je iz kolovoza 2020. i pokriva teme do tada, a odnosi se na vezu između pandemije i puštanja u rad 5g mreže, kako zemaljske preko baznih stanica tako i Starlink 5g satelita koji su već u nižoj orbiti. Mainstream mediji koriste eufemizam "širokopojasni sateliti" kako bi izbjegli reći da su 5g sateliti.

Germany ZoneAlarm
Verified
Specijalni gost
Specijalni gost
Država:
Germany (de)
Germany

NASA: Plan za depopulaciju

Video NASA-inog plana depopulacije iz NASA-inog dokumenta objavljenog 2001. na službenoj web stranici NASA-e.
plan.JPG

Tema je vezana uz korištenje biološkog oružja i primjenu EMG valova na vlastitu populaciju... vrlo slično trenutnoj situaciji s trenutnom pandemijom i uvođenjem 5g mreže diljem svijeta, a najviše u Sjedinjenim Državama gdje je prijavljeno da je većina žrtava navodnog Covid-19. Sars Cov-2 virus za koji mnogi eminentni znanstvenici i liječnici kažu da nikada nije izoliran.
Također se tvrdi da će se velike medijske kuće poput CNN-a koristiti kao propagandna oprema za provedbu ove agende.

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Croatia Frank Thorn
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 270 puta
Dobio zahvalu: 805 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Frank Thorn »

U Kanadi će nakon Trudoea ostati spaljena zemlja.
Nema odgovora gdje je potrošio desetke milijardi dolara.
Najbolji primjer kako funkcionira corona korupcija.
Nije niti Plenković bolji.

“So in war, the way is to avoid what is strong, and strike at what is weak.”
Germany ZoneAlarm
Verified
Specijalni gost
Specijalni gost
Država:
Germany (de)
Germany

Predsjednik Brazila sa Predsjednikom WHO-A

Mislim da nam ne treba više zatvaranja. Što se tiče potvrda za cjepljenje, da li je WHO donio odluku?
Jos ne preporučujemo buduči da je u pojedinim zemljama stopa cjepljenja jos uvijek niska.
Cjepiva ne sprečavaju "COVID", ali sprečavaju ozbiljne bolesti i smrt...

Prethodna temaSljedeća tema