Skok do uništenja čovječanstva

Odakle je došao i što očekivati ​​od njega
Prethodna temaSljedeća tema
Germany ZoneAlarm
Verified
Specijalni gost
Specijalni gost
Zahvalio se: 666 puta
Dobio zahvalu: 962 puta
Država:
Germany (de)
Germany
Status: Offline

Post Postao Germany ZoneAlarm »

Najbogatija svjetska zaklada za medicinska istraživanja, Wellcome Trust, udružila se s dvojicom bivših direktora DARPA-e koji su izgradili tvornicu tvornica Silicijske doline kako bi započeli doba košmarnog nadzora, čak i za bebe stare samo tri mjeseca.
wellcomeleap.JPG

Britanska neprofitna organizacija povezana sa globalnom korupcijom tijekom krize COVID-19, kao i povijesne i trenutne veze s britanskim pokretom eugenike, prošle su godine uspostavila globalni ekvivalent DARPA-e s naglaskom na zdravlju. Taj je potez u velikoj mjeri prošao nezapaženo od strane mainstream i nezavisnih medija.

Wellcome Trust, koji je Bill Gates vjerojatno samo nadmašio u svojoj sposobnosti utjecaja na događaje tijekom krize i kampanje cijepljenja protiv COVID-19, prošle je godine službeno pokrenuo vlastiti globalni ekvivalent Pentagonove tajne istraživačke agencije kako bi se uhvatio u koštac s „najhitnijim zdravstvenim izazovima". Iako je ova inicijativa Wellcome Trusta pokrenuta tek 2018, izdvojena je iz trusta prošlog svibnja s početnim financiranjem od 300 milijuna dolara. Brzo je privukla dvojicu bivših rukovoditelja DARPA-e koji su prethodno radili u višim slojevima Silicijske doline kako bi upravljali i planirali portfelj projekta.

Ovaj DARPA za globalno zdravlje, poznat kao Wellcome Leap, ima za cilj postići "revolucionarna znanstvena i tehnološka rješenja" do 2030.godine, s naglaskom na "složene globalne zdravstvene izazove". Wellcome Trust je otvoren o tome kako će Wellcome Leap primijeniti pristupe Silicijske doline i tvrtki rizičnog kapitala u sektorima zdravstva i znanosti o životu. Ne iznenađuje da su njihova tri trenutna programa osmišljena tako da razviju nevjerojatno invazivne, tehnološki orijentirane, a u nekim slučajevima i otvoreno transhumanističke medicinske tehnologije, uključujući program koji se usredotočuje isključivo na uporabu umjetne inteligencije (AI), mobilnih senzora i nosivog mozga, tehnologiju usmjerenu na djecu od tri godine i mlađu.

Ovo neograničeno istraživanje Hangouta istražuje ne samo četiri trenutna programa programa Wellcome Leap, već i ljude koji stoje iza njih. Nastaje slika nevjerojatno mračnog projekta koji ne predstavlja samo veliku prijetnju sadašnjem društvu, već i budućnosti samog čovječanstva. Predstojeći Neograničeni upit o Hangoutu ispitivat će povijest Wellcome Trusta zajedno s njegovom ulogom u nedavnim i aktualnim događajima.

Leap Leadership: Spajanje čovjeka i stroja za vojsku i Silicijsku dolinu
leap-leadership.JPG

Glavni govor Regine Dugan na Facebooku F8 2017.

► Pročitajte cijeli tekst

Wellcome Leap 1KD

► Pročitajte cijeli tekst

Doista, kao što je pokazalo ovo izvješće, većina ovih tehnologija uvela bi duboko zabrinjavajuće doba masovnog nadzora nad vanjskim i unutarnjim aktivnostima ljudi, uključujući malu djecu i dojenčad, dok bi u isto vrijeme stvorila novu eru medicine, uvelike se temelje na terapijama genetskog inženjeringa, čiji su rizici znatni, a njihovi zagovornici ih također dosljedno umanjuju.

Kad shvatite intimnu vezu koja već dugo postoji između eugenike i transhumanizma, Wellcome Leap i njegove ambicije imaju savršenog smisla. Nedavni članak koji je napisao John Klyczek za Unlimited Hangout pokazao je da je UNESCO-ov prvi generalni direktor i bivši predsjednik britanskog eugeničkog društva Julian Huxley, koji je u svojoj knjizi "Nove boce za novo vino" do 1957. godine upotrijebio izraz "transhumanizam". Kako je Klyczek napisao, Huxley je tvrdio da "eugeničke ciljeve biološko-tehničke ljudske evolucije treba doraditi transhumanističkim tehnologijama koje kombiniraju eugeničke metode genetskog inženjeringa s neurotehnologijom koja spaja ljude i strojeve u novi organizam".

Huxley je već 1946. u svojoj viziji UNESCO-a istaknuo da je važno „s najvećom pažnjom ispitati eugenički problem i informirati javnost o pitanjima koja su u pitanju, tako da velik dio onoga što je danas nezamislivo postaje barem zamisliva volja ”- zapanjujuća izjava tako nedugo nakon završetka Drugoga svjetskog rata. Zahvaljujući Wellcome Trustu i njegovom višedecenijskom utjecaju na politička i medicinska istraživanja, Huxleyjev san o rehabilitaciji eugeničke znanosti nakon Drugoga svjetskog rata mogao bi uskoro postati stvarnost. Nije iznenađujuće da se u Wellcome Trustu nalaze arhive Eugeničkog društva, koje je prije vodio Huxley, a još uvijek je blisko povezan sa svojom nasljedničkom organizacijom, Galtonovim institutom.

Najvažnije pitanje glasi: hoćemo li i dalje dopustiti da nas se manipulira tako da se transhumanizam i eugenika otvoreno provode i normaliziraju, uključujući kroz inicijative poput inicijative Wellcome Leap, koje pokušavaju koristiti bebe i malu djecu kao ispitanike kako bi izrazile svoje noćne more za napredovanje čovječanstva? Ako su dobro sročeni reklamni slogani i medijske kampanje koji oslikavaju vizije utopija poput "svijeta bez bolesti" sve što je potrebno da nas uvjere da svoju budućnost i budućnost naše djece predamo vojnom osoblju, korporativnim menadžerima i eugeničarima, onda nije mnogo ostalo od naše čovječnosti.

LINK na Izvor
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

easyg
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 32 puta
Dobio zahvalu: 94 puta

Post Postao easyg »

Bravo za link!
Preporucujem i ostalo ctivo na https://unlimitedhangout.com/

Naprimjer ovo o tome kako je MOSAD iznudjivao zapadne politicare.
https://unlimitedhangout.com/the-maxwel ... -business/

Germany ZoneAlarm
Verified
Specijalni gost
Specijalni gost
Zahvalio se: 666 puta
Dobio zahvalu: 962 puta
Država:
Germany (de)
Germany

Post Postao Germany ZoneAlarm »

Hvala, pogledat cu jer to potrebno, jer vam upravo pripremam veliki tekst o cijepljenju i povezujem "igrace" da bude sve razumljivo. :zone:

Nije dobro buniti ljude sa vise razlicitih stvari. Idemo polako jedno po jedno otkrivanje.

easyg
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 32 puta
Dobio zahvalu: 94 puta

Post Postao easyg »

ZoneAlarm je napisao/la: 12. 09. 2021. (08:47) Hvala, pogledat cu jer to potrebno, jer vam upravo pripremam veliki tekst o cijepljenju i povezujem "igrace" da bude sve razumljivo. :zone:

Nije dobro buniti ljude sa vise razlicitih stvari. Idemo polako jedno po jedno otkrivanje.
Slazem se. Nisam mogao oddoljeti, valjda od srece, da jos netko cita unlimited hangouts.
Preucite najprije originalan post i ignorirajte mog.

tockica
Verified
VIP forumaš
VIP forumaš
Zahvalio se: 832 puta
Dobio zahvalu: 613 puta

Post Postao tockica »

slika

Darpa i Welcome leap i inovacije....ova slika mi je prestrašna.
Stalno pričaju o Sputniku kao prvom iskoraku , a sada će eto oni svojim iskoracima napraviti zdravo okruženje.
Kao da su nastali zbog kovida, odnosno kovid je tu zbog njih, odnosno oni su stvorili kovid da bi mogli svoje poremećene ideje ostvarivat. :aaaa:

Glup, gluplji, woke! (by Sky7)
Euglena
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 736 puta
Dobio zahvalu: 330 puta

Post Postao Euglena »

Zagor je napisao/la: 17. 09. 2021. (10:44)
Jasno je skoro svakome trezvenom i normalnom čovjeku da povratka na staro nema, a bolje sigurno neće biti jer se uvodi diktatura i robovlasništvo u puno drastičnijem obliku nego li je to bilo do početka ovoga ludila.
Godina za godinom će biti sve gora i gora, a ostaviti optimizmu mjesta gledajući sve ovo skrštenih ruku je ipak luđe od najluđeg...

Bijes će se kanalizirati prvo na ljude koji odbijaju cjepivo, a kasnije na one koji su forsirali isto uz tezu da je to put ka povratku u normalno. Za ovo drugo će tada biti kasno jer će kompletna operacija ući u svoj završni čin...
To je moje neko viđenje stvari...
Ja ne tvrdim da treba na sve ovo gledati skrštenih ruku u vjeri da će sve ispasti dobro, naprotiv. I tu se slažem s tobom da bi takav defetizam bio totalno lud i nerazuman.

Ono što ja tvrdim jest da ne postoji jedna moguća budućnost. Postoji ih puno.

Korado Korlević, naš pedagog i astronom, je to jako dobro objasnio u predavanju 2019. Iako je to bilo prije dvije godine tema je itekako aktualna i svima bih preporučila da si ga pogledaju.

Croatia Kerefek76
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 42 puta
Dobio zahvalu: 368 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Post Postao Croatia Kerefek76 »

Euglena je napisao/la: 17. 09. 2021. (11:38)
Zagor je napisao/la: 17. 09. 2021. (10:44)
Jasno je skoro svakome trezvenom i normalnom čovjeku da povratka na staro nema, a bolje sigurno neće biti jer se uvodi diktatura i robovlasništvo u puno drastičnijem obliku nego li je to bilo do početka ovoga ludila.
Godina za godinom će biti sve gora i gora, a ostaviti optimizmu mjesta gledajući sve ovo skrštenih ruku je ipak luđe od najluđeg...

Bijes će se kanalizirati prvo na ljude koji odbijaju cjepivo, a kasnije na one koji su forsirali isto uz tezu da je to put ka povratku u normalno. Za ovo drugo će tada biti kasno jer će kompletna operacija ući u svoj završni čin...
To je moje neko viđenje stvari...
Ja ne tvrdim da treba na sve ovo gledati skrštenih ruku u vjeri da će sve ispasti dobro, naprotiv. I tu se slažem s tobom da bi takav defetizam bio totalno lud i nerazuman.

Ono što ja tvrdim jest da ne postoji jedna moguća budućnost. Postoji ih puno.

Korado Korlević, naš pedagog i astronom, je to jako dobro objasnio u predavanju 2019. Iako je to bilo prije dvije godine tema je itekako aktualna i svima bih preporučila da si ga pogledaju.

Korada sam smatrao vrhunskim intelektualcem do prije korone. I zaista, u puno toga se sa njim slažem, u prvom redu sa konstatacijom da se nalazimo u društvu snova koje ako se ne promijeni vodi u kolaps.
Ono s čime se ne slažem je njegovo gorljivo zagovaranje napretka u znanosti i to na području genetike i nanorobotike. Po meni napredak znanosti bez napretka duha vodi također u kolaps. Ovo predavanje jako dobro pokazuje smjer u kojem planeri ove plandemije žele ići a to je totalni transhumanizam. Želja da sve ljude pretvore u čovjeka 2.0 i to instant procesom koji se upravo odvija i živimo ga. Već vidim da nas čeka budućnost u kojoj će biti zabranjeno rađati prirodnim putem i u kojem će prokreacija biti pod totalnom kontrolom države. Obitelj će nestati a zamijeniti će ih zajednica od dvoje ili više ljudi nedefiniranog spola koji će po dijete ići kao u supermarket uz naravno dozvolu nadležne institucije. Poslije 9 mjeseci umjetne maternice vi ćete na adresu, Amazon kurirskom službom, dobiti savršeno dizajnirano dijete željenih osobina.
Sve one stvari oko pomlađivanja i besmrtnosti az 99% ljudi bit će pusti snovi jer si to neće moći priuštiti. Bit će to kao u onoj seriji Altered Carbon u kojoj bogati mijenjaju tijela i besmrtni su dok raja umire jer nema para. Dakle, zaboravite na benefite takvih tehnologija jer ih nećete imati.
Kad vidim kako Korado priča o spajanju elektronike i ljudskih stanica mene hvata jeza. U kombinaciji sa samosvjesnim AI-jem i svjetskom mrežom koja pokriva sve to može dovesti samo do kataklizme ljudske vrste i nastajanja novog oblika života bez da se nas išta pita. Glede toga, igranje sa nukleranom fizikom i stvaranje atomske bombe je dječja igra u usporedbi sa igranjem oko spajanja ljudi na samosvjesni internet.

Mislim da je tehnološki razvoj postao prebrz da bi ga mi kao ljudi mogli pratiti svojim duhovnim razvojem i da smo postali kao dijete koje u ruci drži osigurač bombe ne razumijevaći što to je. To će sve skupa dovesti do neminovne kataklizme.

Euglena
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 736 puta
Dobio zahvalu: 330 puta

Post Postao Euglena »

Kerefek76 je napisao/la: 17. 09. 2021. (13:30) [qu

Korada sam smatrao vrhunskim intelektualcem do prije korone. I zaista, u puno toga se sa njim slažem, u prvom redu sa konstatacijom da se nalazimo u društvu snova koje ako se ne promijeni vodi u kolaps.
Ono s čime se ne slažem je njegovo gorljivo zagovaranje napretka u znanosti i to na području genetike i nanorobotike. Po meni napredak znanosti bez napretka duha vodi također u kolaps. Ovo predavanje jako dobro pokazuje smjer u kojem planeri ove plandemije žele ići a to je totalni transhumanizam. Želja da sve ljude pretvore u čovjeka 2.0 i to instant procesom koji se upravo odvija i živimo ga. Već vidim da nas čeka budućnost u kojoj će biti zabranjeno rađati prirodnim putem i u kojem će prokreacija biti pod totalnom kontrolom države. Obitelj će nestati a zamijeniti će ih zajednica od dvoje ili više ljudi nedefiniranog spola koji će po dijete ići kao u supermarket uz naravno dozvolu nadležne institucije. Poslije 9 mjeseci umjetne maternice vi ćete na adresu, Amazon kurirskom službom, dobiti savršeno dizajnirano dijete željenih osobina.
Sve one stvari oko pomlađivanja i besmrtnosti az 99% ljudi bit će pusti snovi jer si to neće moći priuštiti. Bit će to kao u onoj seriji Altered Carbon u kojoj bogati mijenjaju tijela i besmrtni su dok raja umire jer nema para. Dakle, zaboravite na benefite takvih tehnologija jer ih nećete imati.
Kad vidim kako Korado priča o spajanju elektronike i ljudskih stanica mene hvata jeza. U kombinaciji sa samosvjesnim AI-jem i svjetskom mrežom koja pokriva sve to može dovesti samo do kataklizme ljudske vrste i nastajanja novog oblika života bez da se nas išta pita. Glede toga, igranje sa nukleranom fizikom i stvaranje atomske bombe je dječja igra u usporedbi sa igranjem oko spajanja ljudi na samosvjesni internet.

Mislim da je tehnološki razvoj postao prebrz da bi ga mi kao ljudi mogli pratiti svojim duhovnim razvojem i da smo postali kao dijete koje u ruci drži osigurač bombe ne razumijevaći što to je. To će sve skupa dovesti do neminovne kataklizme.
Ne moram se slagati sa svakim stavom čovjeka da ga i dalje držim za jednog od vrhunskih intelektualaca. Sama činjenica da je on jedan od rijetkih ljudi u postojećem obrazovnom sustavu koji se trudi iz petnih žila usmjeriti pažnju djece na nešto smislenije od tiktok izazova je hvalevrijedna.

Nadalje on predavanje završava citatom Gandhi-a "Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu". I mislim da je to itekako dobra i bitna poruka svima nama. Svi mi bi trebali prvenstveno raščistiti sami sa sobom tko smo i što želimo i staviti se u relacije sa postejećim i nadolazećim tehnološkim i društvenim promjenama.

Sigurna sam da si i sam svjestan da je većina tehnoloških izuma razvijena za vojsku i unutar vojnih istraživanja. I zasigurno ne iz ikakvih plemenitih pobuda. E sad mi možemo raspravljati o namjerama investitora koji naručuju istraživanja vs znanstvenika koji ista provode. I možemo raspravljati o samim tehnologijama koje svakodnevno svi mi koristimo, te prednostima koje nam one pružaju i opasnostima sa kojima nas suočavaju. O tehnologijama koje neminovno dolaze, o fragmentiranju naše pažnje, sužavanju svijesti, itd. I treba se i mora o tome raspravljati, ali ne baš na ovoj temi.

Germany Klams
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 176 puta
Dobio zahvalu: 87 puta
Država:
Germany (de)
Germany

Post Postao Germany Klams »

Euglena je napisao/la: 18. 09. 2021. (11:58)
Kerefek76 je napisao/la: 17. 09. 2021. (13:30) [qu

Ne moram se slagati sa svakim stavom čovjeka da ga i dalje držim za jednog od vrhunskih intelektualaca. Sama činjenica da je on jedan od rijetkih ljudi u postojećem obrazovnom sustavu koji se trudi iz petnih žila usmjeriti pažnju djece na nešto smislenije od tiktok izazova je hvalevrijedna.

Nadalje on predavanje završava citatom Gandhi-a "Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu". I mislim da je to itekako dobra i bitna poruka svima nama. Svi mi bi trebali prvenstveno raščistiti sami sa sobom tko smo i što želimo i staviti se u relacije sa postejećim i nadolazećim tehnološkim i društvenim promjenama.

Sigurna sam da si i sam svjestan da je većina tehnoloških izuma razvijena za vojsku i unutar vojnih istraživanja. I zasigurno ne iz ikakvih plemenitih pobuda. E sad mi možemo raspravljati o namjerama investitora koji naručuju istraživanja vs znanstvenika koji ista provode. I možemo raspravljati o samim tehnologijama koje svakodnevno svi mi koristimo, te prednostima koje nam one pružaju i opasnostima sa kojima nas suočavaju. O tehnologijama koje neminovno dolaze, o fragmentiranju naše pažnje, sužavanju svijesti, itd. I treba se i mora o tome raspravljati, ali ne baš na ovoj temi.
Oboje ste upisali niz dobrih misli. Nisu u sukobu. Kada ću imati vremena (moram se primit posla) napisati ću neka svoja razmišljanja...

mile75
Verified
Aktivni forumaš
Aktivni forumaš
Dobio zahvalu: 8 puta

Post Postao mile75 »

Koradeku je izgleda došlo iz dupeta u glavu da bu mu život uskoro prošao čubeći noćima u zvjezdarnici
u višnjanu pa je i on uskočio u vagon transhumanizma koji juri nizbrdo...da pokupi mrvice s poda vagona.

Misli na sebe. Izađi iz kovid kulta.
Prethodna temaSljedeća tema