Aktiviran 5G. Počelo je!

Odakle je došao i što očekivati ​​od njega
Coeli
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 233 puta
Dobio zahvalu: 258 puta
Status: Online

Aktiviran 5G. Počelo je!

Post Postao Coeli »

slatko je napisao/la: 12. 01. 2022. (09:12)
Coeli je napisao/la: 12. 01. 2022. (08:28) Kasiopejske transkripte
pročitao ih sve i ako je 10% istina iz svih iznesenih odgovora, situacija je vrlo zanimljiva :monke:

ako si čitala zadnje 3 od 17.7., 30.10. i od 19.12. u prve dvije su ispali totalni idioti.
ovi ih navigaju na sadašnje stanje a ekipa pita jel isus = cezar i ostale pizdarije iz njihovog paralelnog svemira :new-rotf:

valjda su imali shitstorm na svom forumu pa su zadnje druženje imali nešto konkretnije.

zadnji odgovor sugerira da bi moglo sve ispasti ok

"Vremena će postati sve kaotičnija jer sile u igri postaju još očajnije za kontrolom kako se promjene približavaju. Bit će važnije nego ikad ostati zajedno tokom ovog prelaznog razdoblja. Nemojte se umoriti ili obeshrabriti. Naučili ste dovoljno trajne vrijednosti da prepoznate ovaj izvor kao pozitivan i valjan. Molim vas, držite se tog znanja u mračnijim vremenima. Upamtite: promjena STIŽE!!!! Doviđenja."
Bacila sam pogled, da, baš su s tim Isusom-Cezarom ošli vrit, koji im je klinac to trebalo?!

I meni je ovo zadnje upalo u oko. Nije nerealno, za očekivati je da bude još gore prije nego što nam svane. Stara priča, noć je najmračnija prije zore.

Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu.
Croatia Casius
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 67 puta
Dobio zahvalu: 133 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia
Status: Offline

Aktiviran 5G. Počelo je!

Post Postao Croatia Casius »

Coeli je napisao/la: 11. 01. 2022. (23:57)
Casius je napisao/la: 11. 01. 2022. (20:08) Nase tijelo , misice , cak i nase misli pokretju slabe elektricne / kemijske /elektromagnetne sile . Na te sile je mogutje izvana utjecati
Mislim da se moze izvana mijenjati "ono sto nam je u glavi " ne samo sugestijom koja dolazi s ekrana vec i elektromagnetnim silama
izvana Ako mijenjaju ono "sto nam je u glavi" onda ozbiljno utjecu i mijenjaju i svijet u kojem zivimo ... Dobro vidimo kako .
Da ali ista stvar djeluje i obrnuto. Svjestan um stvara obranu koristeći se istim silama. Dakle, teoretski mogu djelovati samo na 'spavače', što već i čine i djeluju, služeći se strahom, također preko subliminalnih poruka, a moguće i preko kemijskih/EM sila.
Kako god bilo, stvar uspijeva onoliko koliko je spavača - koliko vidimo po dosadašnjim rezultatima, sasvim dovoljno, ako je to u igri. No u tom slučaju vjerojatno znaju da na svjestan um ne mogu djelovati. Što bi značilo da s tim dijelom populacije i ne računaju.
To pak otvara niz drugih pitanja ...
U [podvucenom je "kvaka" upravo zato vec decenijama ide suzbijanje duhovnosti ili plasiranje laznih new age duhovnih sistema i kampanja najprizemnijeg konzumerskog materijalizma . Moj problem je to sto mislim da je manji procenat nas stvarno osvjesten ... da okinem onako se boka ispod 10 posto populacije u tzv razvijenim drustvima . Takodjer , u pravu ste ti i Kerefek da se ljudi kao u onoj prici Carevo novo ruho probude iz ...hipnoze . . U Carobnjaku iz Oza isto to je ucinio Toto .

Razlikujem se u nijansi jer ja mislim da nam je zajednicki neprijatelj mocan i u najmanju ruku bitje grebeno a u najgoru idemo

svi u kjurac ... :|

tockica
Verified
VIP forumaš
VIP forumaš
Zahvalio se: 832 puta
Dobio zahvalu: 613 puta
Status: Offline

Aktiviran 5G. Počelo je!

Post Postao tockica »

Ovo je tekst s početka 11 mjeseca Zgb.
Možda ima svježijih podataka o povećanju brzine krajem 12og i u 1om mjesecu.
Pa možda povezati karte zaraženosti u Zgbu.
I implozijom kovida u samom Zgbu.
Isprobali smo koji dijelovi Zagreba zasad imaju najveće brzine HT-ove 5G mreže
https://www.vecernji.hr/techsci/isprob ... e-1444688

Obratite pozornost na medicinsku pričicu kako će vam pregledavati štitnjaču na daljinu. :pensatore:

Glup, gluplji, woke! (by Sky7)