Korona na referendumu

Vaše mišljenje o ...
Prethodna temaSljedeća tema
Croatia Frank Thorn
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 270 puta
Dobio zahvalu: 805 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia
Status: Online

Korona na referendumu

Post Postao Croatia Frank Thorn »

Je li završio popis stanovništva? Pretpostavljam kako nema šanse saznati rezultat prije referenduma.

“So in war, the way is to avoid what is strong, and strike at what is weak.”
mkey
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 573 puta
Dobio zahvalu: 272 puta
Status: Offline

Korona na referendumu

Post Postao mkey »

Coeli je napisao/la: 22. 12. 2021. (18:15) Tamo je morao doć taksijem jer nije mogao voziti a hitna nije htjela doć po njega jer nije cijepljen.
Ovo je fantastično, Imao sam jednu sličnu epizodu u pred kovid eri sa svojom starom koja je zakuhala sranje sa tri riječi. Naime, nakon što je došla svijesti, rekla je "ne treba hitna!" dok joj je još slina visila niz usta. Ovi čim su to čuli odmah su me otkačili. "Što ako nekome drugome zatreba hitna o ona ne želi s nama?" Nisam bio dovoljno priseban da se na prikladan način izjebem majke operaterki na telefon. Lekcija je za ubuduće odraditi poziv iz druge prostorije i probati izbjegavati ključne riječi. Pretpostavljam da su u tvom slučaju pitali je li cijepljen? Mislim da se i tu treba voditi ono starom "bolje je tražiti oprost nego dopuštenje".

Croatia Eysan
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 33 puta
Dobio zahvalu: 36 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Korona na referendumu

Post Postao Croatia Eysan »

Počeli su članci da će suvenrenisti dati svoje potpise ( kojih navodno nema niti 100 000) Mostu. Vladi se stvarno žuri da se dočepa potpisa.

Sierra Leone zgubidan
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 391 puta
Dobio zahvalu: 529 puta
Država:
Sierra Leone (sl)
Sierra Leone

Korona na referendumu

Post Postao Sierra Leone zgubidan »

Eysan je napisao/la: 26. 12. 2021. (15:36) Počeli su članci da će suvenrenisti dati svoje potpise ( kojih navodno nema niti 100 000) Mostu. Vladi se stvarno žuri da se dočepa potpisa.
ne kužim, kako dati potpise?

Bolje je umrijeti na nogama nego živjeti na koljenima.
Emiliano Zapata
tockica
Verified
VIP forumaš
VIP forumaš
Zahvalio se: 832 puta
Dobio zahvalu: 613 puta

Korona na referendumu

Post Postao tockica »

Evo Petrova s izjavom! :evil:
Ako tko ima plačeni VL pa da vidi jel to izvučeno iz konteksta.
INTERVJU Petrov o referendumu Mosta: 'Obvezno cijepljenje bilo bi poštenije od ovoga što rade'
https://m.vecernji.hr/vijesti/intervju- ... -1555323

Glup, gluplji, woke! (by Sky7)
Croatia Frank Thorn
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 270 puta
Dobio zahvalu: 805 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia
Status: Online

Korona na referendumu

Post Postao Croatia Frank Thorn »

tockica je napisao/la: 15. 01. 2022. (18:36) Evo Petrova s izjavom! :evil:
Ako tko ima plačeni VL pa da vidi jel to izvučeno iz konteksta.
INTERVJU Petrov o referendumu Mosta: 'Obvezno cijepljenje bilo bi poštenije od ovoga što rade'
https://m.vecernji.hr/vijesti/intervju- ... -1555323
https://www.svakodnevno.me/2022/01/15/i ... -sto-rade/
"Čelnik Mosta tvrdi da su vladajući iskoristili COVID potvrde kako bi zaobilazno doveli do cijepljenja bez preuzimanja odgovornosti te zaključuje: obvezno cijepljenje bilo bi poštenije od ovoga što imamo danas."

“So in war, the way is to avoid what is strong, and strike at what is weak.”
mkey
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš

Korona na referendumu

Post Postao mkey »

To naročito drži vodu u kontekstu pojma odgovornosti u povijesti HR šljam-politike. I inače ti đubrad preuzima odgovornost za sve šta rade. Ponekad daju i ostavku pa dođe neka nova budala pa kaže "jebiga, nisam ja kriv!"

Ako netko misli da postoji razlika između ova dva scenarija, jednog u kojem se ljude prisiljava na dobrovoljno "cijepljenje" te drugog u kojem se ljude prisiljava na obavezno "cijepljenje" zbog toga što bi u drugom scenariju netko (političar, država??) preuzeo odgovornost za posljedice, imam jedno pitanje:

Mislite li ako netko preuzima odgovornost za negativne posljedice one neće preuzeti odgovornost za pozitivne posljedice? Drugim riječima, ako ne umrete oni će biti zaslužni što ste živi. Jer bez cjepiva bi sigurno bili mrtvi, nema druge.

Drugo pitanje, želite li živjeti u tijelu koje pripada nekome drugome?

GosponPes
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 6 puta
Dobio zahvalu: 148 puta

Korona na referendumu

Post Postao GosponPes »

mkey je napisao/la: 16. 01. 2022. (11:13) Drugim riječima, ako ne umrete oni će biti zaslužni što ste živi.
Pa vec sad su zasluzni. Da me nisu maskirali i iskljucili iz javnog zivota, odavno bih vec bila mrtva. :mrgreen:
Sto preuzimanje odgovornosti uopce znaci? Mogu li mi vratiti zdravlje ili zivot ako ih zbog cjepiva izgubim? Ne? Onda me bk tko je odgovoran. U krajjnoj liniji ionako ja jer odluka je moja.

Sierra Leone zgubidan
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 391 puta
Dobio zahvalu: 529 puta
Država:
Sierra Leone (sl)
Sierra Leone

Korona na referendumu

Post Postao Sierra Leone zgubidan »

mkey je napisao/la: 16. 01. 2022. (11:13)
Ako netko misli da postoji razlika između ova dva scenarija, jednog u kojem se ljude prisiljava na dobrovoljno "cijepljenje" te drugog u kojem se ljude prisiljava na obavezno "cijepljenje" zbog toga što bi u drugom scenariju netko (političar, država??) preuzeo odgovornost za posljedice
to preuzimanje odgovornosti mi ne znači ama baš ništa. Ne planiram se u slučaju nuspojava sa državom suditi narednih 30 godina da se dokaže da li je od cjepiva ili ne. :nee:

Bolje je umrijeti na nogama nego živjeti na koljenima.
Emiliano Zapata
mkey
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš

Korona na referendumu

Post Postao mkey »

To će biti apsolutno nedokazivo, kao što je nedokazivo da je netko umro od "kovida" tako je nedokazivo da je netko umro od "cjepiva". Koincidencije i mišljenje, na to se sve svodi. A jednom kada ostaneš bez zdrava i tjelesnog suvereniteta, to je i tako nebitno.

Prethodna temaSljedeća tema