Test Očinstva

Dok djeca ne odrastu i kredit nas ne rastavi
Croatia Lola12
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 919 puta
Dobio zahvalu: 322 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia
Status: Offline

Test Očinstva

Post Postao Croatia Lola12 »

ZgSash je napisao/la: 06. 12. 2021. (14:14) nazalost, imam slucaj u zivotu da je jedna osoba, meni tada ne samo bliska nego mi je i uzor bio, uradio neke od stvari za koje bih ja i samom sebi bez jebemti skinuo glavu
Dobila sam i ja noz u leđa, ne brini.
I naucila lekciju.
A to nije da nikome ne vjerujem nego da pazljivije biram osobe od povjerenja.
I dobro si rekao, ne vjerujem svima sve...znam di je ko tanak.
Sto ne znaci da sam sto posto sigurna, ali sigurnija nego prije.
I to mi je dovoljno...a ostalo sto zivot donese.

ZgSash
Verified
Global Moderator
Global Moderator
Zahvalio se: 227 puta
Dobio zahvalu: 413 puta

Test Očinstva

Post Postao ZgSash »

pa eto, ja ne mislim da je posteno i u redu da nekome zivot donese 25+ godina uzdrzavanja tude zajebancije samo zato jer je mozda zaljubljen i naivan i netko tko vjeruje bliskim osobama bez filtera

nisam vidio jos uvijek nikakav komentar na to sto
1. tate ne dobivaju podatak o bebinoj krvnoj grupi
2. test ocinstva s emoze kod nas napraviti do djetetove 7. godina (cisto slucajno i usput, brakovi najcesce kod nas pucaju nakon 7 godina)
3. u francuskoj je test ocinstva zabranjen
4. samo kao kontrast: vjeruje se glumicama i estradnoj droljariji kako su silovane i kad s pricom izadu na kraju karijere, po 20-30 godina nakon

Your biggest desire is your greatest weakness
Euglena
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 736 puta
Dobio zahvalu: 330 puta

Test Očinstva

Post Postao Euglena »

ZgSash je napisao/la: 06. 12. 2021. (14:03) euglena,
sve ovo mogu razumjeti, no ne i opravdati, smatram takvo ponasanje s obje strane razlogom za instant razlaz
no oprosti, "otac zna da je otac" je jako jeftina floskula
ne zna, kao kaj ni majka ne zna da je majka, osim onog dijela u kojem zna da je nekaj istisnula iz sebe
ili moram opet spominjati sve one price, filmove i serije u kojima se suze liju i duse paraju oko zamjene djece u rodilistu?
Možda i je jeftina floskula ali ja bolje ne znam.

Da me pitaš što to znači imati oca, moj odgovor bi bio da ne znam. Jer je to istina. Nemoj me krivo shvatiti, čovjek koji je moj biološki otac živi i radi u zg. Moji su se rastali kad sam bila klinka i njegova ideja o provođenju vremena sa svoje 3 kćeri tokom praznika sastojala se u tome da nam plati 10 dana punog pansiona u nekom hotelu sa 5 zvjezdica na moru i organizira put do tamo. Ali njega nismo ni vidjele ni čule. Tako da ne znam kako je to kad imaš oca. A nije da nisam imala momenata u životu kada mi je očajnički trebao otac.

Trudim se bti objektivna, no za ovu temu se ne osjećam meritornom. Samo još mogu reći da bi si ljudi trebali srediti svoja sranja međusobno, a ne da se ona prelamaju preko djece.

ZgSash
Verified
Global Moderator
Global Moderator

Test Očinstva

Post Postao ZgSash »

razumijem ja tebe, vjerojatno bolje nego mozes misliti
:)
no ne postoji neka tajna veza, neko genetsko razumijevanje izmedu roditelja i djece
a ja sam netko tko se vrlo lako veze uz klince i oni na mene dobro reagiraju
nemam ni najmanje problema s tim da recimo upoznam partnericu koja ima malu djecu i da ja tu djecu prihvatim
i tada su to i "moja" djeca i sigurno bih dao sve od sebe
ali imam problem i to veliki, kad bih nakon 2-3-5 godina saznao da moje dijete nije moje
i taj bi problem bio jebeno velik i uz to jos i dvostran
s jedne strane izdaja partnerice i svega kaj sam mislio da je ljubav, postovanje i povjerenje, i s druge to kaj ako bih se od te i takve partnerice rastao izgubio bih i to dijete (ili djecu), koju ne bih mogao ne voljeti

Croatia Lola12
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 919 puta
Dobio zahvalu: 322 puta
Država:
Croatia (hr)
Croatia

Test Očinstva

Post Postao Croatia Lola12 »

ZgSash je napisao/la: 06. 12. 2021. (14:24) pa eto, ja ne mislim da je posteno i u redu da nekome zivot donese 25+ godina uzdrzavanja tude zajebancije samo zato jer je mozda zaljubljen i naivan i netko tko vjeruje bliskim osobama bez filtera

nisam vidio jos uvijek nikakav komentar na to sto
1. tate ne dobivaju podatak o bebinoj krvnoj grupi
2. test ocinstva s emoze kod nas napraviti do djetetove 7. godina (cisto slucajno i usput, brakovi najcesce kod nas pucaju nakon 7 godina)
3. u francuskoj je test ocinstva zabranjen
4. samo kao kontrast: vjeruje se glumicama i estradnoj droljariji kako su silovane i kad s pricom izadu na kraju karijere, po 20-30 godina nakon
Ne znam zasto je to tako, mislim da svatko ima pravo na istinu ako sumnja da je prevaren.

Ja isto ne znam krvnu grupu svoje kceri...ne znam gdje je to upisano :grin:

Euglena
Verified
Napredni forumaš
Napredni forumaš
Zahvalio se: 736 puta
Dobio zahvalu: 330 puta

Test Očinstva

Post Postao Euglena »

ZgSash je napisao/la: 06. 12. 2021. (15:00) razumijem ja tebe, vjerojatno bolje nego mozes misliti
:)
no ne postoji neka tajna veza, neko genetsko razumijevanje izmedu roditelja i djece
a ja sam netko tko se vrlo lako veze uz klince i oni na mene dobro reagiraju
nemam ni najmanje problema s tim da recimo upoznam partnericu koja ima malu djecu i da ja tu djecu prihvatim
i tada su to i "moja" djeca i sigurno bih dao sve od sebe
ali imam problem i to veliki, kad bih nakon 2-3-5 godina saznao da moje dijete nije moje
i taj bi problem bio jebeno velik i uz to jos i dvostran
s jedne strane izdaja partnerice i svega kaj sam mislio da je ljubav, postovanje i povjerenje, i s druge to kaj ako bih se od te i takve partnerice rastao izgubio bih i to dijete (ili djecu), koju ne bih mogao ne voljeti
Ako kažeš da me razumiješ onda te vjerojatno ne iznenađuje da bi ja, da se mene pita, takve muškarce kakav je moj otac najradije kastrirala i ostavila da iskrvare i umru u dugotrajnim mukama. No na sreću njegovu, mene se ne pita.

I zašto bi tebi bio tako velik problem kad bi saznao nakon 3 godine da ti nisi biološki otac djetetu? To ne razumijem. Ono pravio bi se dobar otac, volio ga itd. i onda bi jednog dana kad bi tako nešto saznao ti svi osjećaji u tebi prestali postojati? Nije mi jasno to. Pa dijete ili voliš ili te baš briga za njega. Nije te dijete prevarilo. Probleme riješi sa ženom. U 4 oka po mogućnosti!

ZgSash
Verified
Global Moderator
Global Moderator

Test Očinstva

Post Postao ZgSash »

euglena, skoncetriraj se na ukupnost problema, ne samo na segment o tome voli li se dijete